PRODUKTY
TOPOGRAFY

Pentacam® Stiahnuť prospekt

Prístroj firmy OCULUS® nazvaný Pentacam® je unikátna kombinácia presnej mechaniky hlavice a mohutného výpočtového výkonu pripojeného PC alebo notebooku. Prístroj sa vyrába v troch vyhotoveniach, aby čo najlepšie spĺňal konkrétne požiadavky a potreby zákazníka. Najjednoduchšia verzia s označením "basic" sa líši od vyššej verzie "classic" iba softwarovými možnosťami. Model s označením "HR" sa od ostatných dvoch verzií líši aj hardwarovým vybavením vďaka čomu dosahuje ešte kvalitnejšie snímky. Vyšetrenia prebiehajú veľmi rýchlo a bezkontaktne.

PENTACAM® = 5 dôležitých funkcií:

Scheimpflugová kamera

3D analyzátor prednej komory

Analyzátor katarakty - densitometria

Topograf rohovky

Pachymeter

Keratograf 4 Stiahnuť prospekt

Topograph vykoná zmapovanie rohovky po celej ploche. Prístroj je ovládaný pomocou pripojeného PC alebo notebooku. Meranie je spúšťané automaticky po dosiahnutí meraného bodu, vďaka čomu je zaistená jeho dobrá reprodukovateľnosť. Pomocou dodávaného software je možné zistiť údaje o rohovke v ktoromkoľvek jej bode. Prístroj je zvlášť vhodný pre pracoviská aplikujúce kontaktné šošovky. Software obsahuje aj modul pre testovanie vhodnosti parametrov jednotlivých kontaktných šošoviek podľa zmeraných údajov oka. Ako voliteľné príslušenstvo je možné dodať aj pupilometrický softwareový modul.

Easygraph Stiahnuť prospekt

Ide o kompaktné prevedenie topografu, ktorý sa nasadzuje na štrbinovú lampu a je ovládaný pomocou PC alebo notebookom. Topograph prevedie zmapovanie rohovky po celej ploche. Meranie je spúšťané automaticky po dosiahnutí meraného bodu, vďaka čomu je zaistená jeho dobrá reprodukovateľnosť. Pomocou dodávaného software je možné zistiť údaje o rohovke v ktoromkoľvek jej bode. Prístroj je zvlášť vhodný pre pracoviská aplikujúce kontaktné šošovky. Software obsahuje aj modul pre testovanie vhodnosti parametrov jednotlivých kontaktných šošoviek podľa zmeraných údajov oka.

Autorefraktometre/Keratometre
Tonometre
Perimetre
Topografy
Pachymetre a ultrazvuky
Štrbinové lampy
Fotosystém
OCT
Funduskamery
Lasery
Operačné prístroje
Fokometre
Optotypy
Foroptery
Synoptofor
Vyšetrovacie jednotky, stolíky
Pomôcky a ďalšie prístroje
KONTAKT