PRODUKTY
FOKOMETRE

Automatický fokometer NIDEK LM-500Stiahnuť prospekt

Kompaktný, ľahký, automatický fokometer NIDEK LM-500, vybavený Hartmannovým senzorom so 108 meracími bodmi a režimom pre automatické rozpoznávanie typov šošoviek (monofokálne alebo multifokálne). Ku komfortu obsluhy prispieva 3.5" - farebný a plne grafický LCD displej. Obsluhu ďalej uľahčujú ľahko ovládateľné značkovacie hroty. Značkovacie hroty sú k dispozícii s červenou, bielou a modrou farbou.

Automatický fokometer NIDEK LM-600, 600P, 600PD Stiahnuť prospekt

Automatické fokometre rady NIDEK LM-600 sú vybavené Hartmannovým senzorom so 108 meracími bodmi a režimom pre automatické rozpoznávanie typov šošoviek (monofokálne alebo multifokálne). Ku komfortu obsluhy prispieva 4.7", farebný, plne grafický LCD displej a ľahko ovládateľné značkovacie hroty. Značkovacie hroty sú k dispozícii s červenou, bielou a modrou farbou. Typy LM-600P a LM-600PD majú vstavanú riadkovú, vysokorýchlostnú termotlačiareň s automatickým odstrihávaním výtlačku. Typ LM-600PD je vybavený zariadením na meranie PD a automatické rozpoznanie meranej očnice (P/Ľ) pri meraní okuliarov. Prístroj je vybavený režimom pre meranie priepustnosti UV.

Automatický fokometer NIDEK LM-1800P, 1800PDStiahnuť prospekt

Novinkou na trhu je automatický fokometer NIDEK LM-1800P(PD). Mnohoročné skúsenosti firmy NIDEK a jej vášeň pri tvorbe a inovovaní fokometrov vyústili ku zostrojeniu tohto jedinečného modelu. Rovnako ako predchádzajúce modely aj LM 1800P(PD) používa na rýchlu detekciu šošoviek tzv. Hartmanov senzor (108 lúčov) a dokáže automaticky rozpoznať typ šošoviek. Model 1800PD umožnuje pohodlne odmerať PD. Obe verzie sú schopné zmerať priepustnosť UV žiarenia. V prístroji je zabudovaná termotlačiareň. Príjemnou novinkou je ešte vačší, farebný, dotykový display (5.7"), ktorý je možné podľa potreby vyklopiť a spríjemniť si tak prácu s ním. Samotné ovládanie prístroja je intuitívne vďaka už spomenutej dotykovej obrazovke a novému mechanizmu uchopenia šošovky. Tento uľahčuje meranie bodu do blízka nachádzajúceho sa na okraji multifokálnych skiel.

Autorefraktometre/Keratometre
Tonometre
Perimetre
Topografy
Pachymetre a ultrazvuky
Štrbinové lampy
Fotosystém
OCT
Funduskamery
Lasery
Operačné prístroje
Fokometre
Optotypy
Foroptery
Synoptofor
Vyšetrovacie jednotky, stolíky
Pomôcky a ďalšie prístroje
KONTAKT